Rozdrabniacze do tworzyw sztucznych, potocznie zwane szrederami znajdują zastosowanie w rozdrabnianiu i kruszeniu szerokiej gamy odpadów, począwszy od tworzyw sztucznych w postaci zlepów, folii, profili po wszelakiego rodzaju odpady z papieru, tektury, drewna, metali, tekstyliów itp.

Rozdrabniacze to maszyny do zadań specjalnych. Funkcja rozdrabniania szczególnie twardych produktów możliwa jest dzięki zwartej i zoptymalizowanej konstrukcji, gdzie wdrożone rozwiązania techniczne zapewniają osiągnięcie najwyższej efektywności działania. Zastosowanie szuflady dopychającej umożliwia sprawniejsze przesuwanie materiału w kierunku rotora, a użycie hydraulicznego docisku jego łatwiejsze rozdrabnianie. Ponadto w rozdrabniaczach odpowiednią przepustowość materiału osiąga się przez kombinację odpowiednich: mocy obciążeniowych silnika, rozmiarów zasypu i komory roboczej, wielkości rotora czy ilości i jakości noży tnących. Dodatkowe bezpieczeństwo pracy gwarantuje mechaniczne i elektryczne zabezpieczenie przed przeciążeniem pracy. Oferowane przez nas rozdrabniacze posiadają certyfikat CE.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę szrederów marki SOYU, znanego chińskiego producenta maszyn do rozdrabniania – firmy Changshu Shouyu Machinery. Więcej na temat naszej oferty w tym zakresie znajdziecie Państwo w zakładkach poniżej.

Oferujemy rozdrabniacze jednowałowe.

czytaj więcej

Oferujemy rozdrabniacze dwuwałowe do recyklingu tworzyw sztucznych i pozostałych odpadów.

czytaj więcej

Oferujemy rozdrabniacze czterowałowe.

czytaj więcej