Polski
Myjnia

Linie do mycia odpadów z tworzyw sztucznych

Zaawansowane technologicznie linie myjące odpady PP i PE. W ofercie firmy posiadamy kompletne linie technologiczne oraz produkcję pojedynczych urządzeń do mycia odpadów takich jak wanny flotacyjne, myjki, wirówki.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania kompletnych systemów myjących. Przygotowanie modeli 3D linii technologicznych według indywidualnego projektu daje możliwość wyboru odpowiednich rozwiązań technicznych zapewniających poprawę wydajności pracy, minimalizację zużycia wody oraz energooszczędność.

W naszych liniach technologicznych, w zależności od rodzaju przetwarzanego materiału, następuje podział procesu mycia na poszczególne etapy:

  • Rozdrabniania,
  • Mycia wstępnego oraz zasadniczego,
  • Suszenia mechanicznego,
  • Mielenia,

Sterowanie procesem produkcyjnym linii do mycia w całości odbywa się poprzez panel operatorski HMI, gdzie operator ma możliwość podglądu na bieżąco parametrów procesu oraz zmiany online tych parametrów. Sterowanie dodatkowo umożliwia zdalny dostęp do maszyny dla serwisu.

Produkowane przez nas linie myjące podlegają pod ogólne i szczegółowe przepisy bezpieczeństwa i są zgodne z wymogami CE. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą linie do mycia odpadów tworzyw sztucznych.

Zastosowana w naszych liniach technologia DWFS ® będąca efektem innowacji procesowej wykorzystuje podwójny obieg w procesie mycia tworzywa sztucznego poddawanego przetwarzaniu na linii do recyklingu.

Technologia DWFS® zapewnia obniżenie wilgotności płatka, pozwala na poprawę czystości płatka foliowego przy jednoczesnym znaczącym ograniczeniu zużycia wody w procesie w celu osiągnięcia pozytywnych efektów ekonomicznych oraz środowiskowych.