Polski
Myjnia

Linie do mycia odpadów z tworzyw sztucznych

Produkujemy linie do mycia odpadów z tworzyw sztucznych oraz pojedyncze urządzenia takie jak wanny flotacyjne, myjki, wirówki.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania kompletnych systemów myjących w recyklingu. Przygotowanie modeli 3D według indywidualnego projektu dla klienta daje możliwość wyboru odpowiednich rozwiązań technicznych zapewniających poprawę wydajności pracy, minimalizację zużycia wody oraz energooszczędność.

W naszych liniach technologicznych, w zależności od rodzaju przetwarzanego materiału, następuje podział procesu mycia na poszczególne etapy:

  • Rozdrabniania,
  • Mycia wstępnego oraz zasadniczego,
  • Suszenia mechanicznego,
  • Mielenia,

Sterowanie procesem produkcyjnym linii do mycia w całości odbywa się poprzez panel operatorski HMI, gdzie operator ma możliwość podglądu na bieżąco parametrów procesu oraz zmiany online tych parametrów. Sterowanie dodatkowo umożliwia zdalny dostęp do maszyny.

Produkowane przez nas linie myjące podlegają pod ogólne i szczegółowe przepisy bezpieczeństwa i są zgodne z wymogami CE. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą linie do mycia odpadów tworzyw sztucznych.