Polski
Sita wibracyjne

Sita wibracyjne

Wibracyjne sita odwadniające są to urządzenia mające na celu usunięcie wilgoci z poddanego granulacji w systemie cięcia w płaszczu wodnym granulatu, poprzez transport tego granulatu przy pomocy sita wibracyjnego napędzanego silnikami wibracyjnymi. Dodatkowo wibracyjne sito odwadniające jest wyposażone w funkcję filtracji zlepionego granulatu, umożliwiającą jego separację od pełnowartościowego materiału. Zlepione między sobą granulki mogą zawierać wilgoć, co z kolei negatywnie się przekłada na dalsze etapy produkcyjne gdzie wymagany jest określony stopień wilgotności gotowego granulatu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wibracyjnych sit odwadniających serii KL-WWI.

Wibracyjne sito odwadniające produkcji firmy Koltex PRS opcjonalnie również może zostać wyposażone w układ chłodzenia cyrkulacji wody, dzięki czemu woda która jest używana w systemach cięcia posiada odpowiednią temperaturę. Sita stołu wibracyjnego wykonane są z blachy nierdzewnej co zapewnia ich trwałość podczas eksploatacji.

  • Dane techniczne
Tabela konfiguracji wibracyjnych sit odwadniających.
ModelWydajność [kg/h]Długość (bez ramienia) [mm]Szerokość [mm]Wysokość [mm]Moc pompy cyrkulacji wody [kW]Waga wibracyjnego sita odwadniającego [kg]
KL-WWI/700500 – 750299012101200 2,2390
KL-WWI/900750 – 15002990141012003,0138