Polski
Myjka wstępna

Myjki wstępne

Tworzywa sztuczne poddane mieleniu i kruszeniu są często mocno zanieczyszczone i obciążone ciałami obcymi. Dobrze zaprojektowana technologia mycia skutecznie oddziela materiały ścierne i przygotowuje materiał do wszystkich kolejnych procesów.

W naszej ofercie znajdą Państwo myjki wstępne serii KL-MW. Do materiałów silnie zabrudzonych oferujemy myjki wstępne w układzie tandem (2 x 5,5kW). Nasze urządzenia podlegają pod ogólne i szczegółowe przepisy bezpieczeństwa i są zgodne z wymogami CE.

Myjki wstępne są urządzeniami używanymi do mycia większości ciężko zabrudzonych i rozdrobnionych odpadów tworzyw sztucznych takich jak: opakowania PPPCVbutelki PETfolie LLDPEodpady chemii gospodarczej i są najczęściej stosowane na kolejnym po mieleniu i kruszeniu etapie recyklingu. Oferowane przez nas myjki wstępne to niskie w zużyciu energii (5,5 kW), proste w obsłudze i niezawodne urządzenia, dające możliwości konfiguracji w efektywniejszy w myciu wstępnym – system kaskadowy (tandem) (2 x 5,5 kW). Dzięki specjalnej budowie, myjki charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie naturalne.

  • Dane techniczne
Tabela konfiguracji myjek wstępnych do tworzyw sztucznych.
ModelMoc silnika [kW]Wydajność mycia folii [kg/h]Wydajność mycia przemiału [kg/h]
KL-MW/5005,56001 500